Správa a údržba zeleně

Naše společnost zajišťuje údržbu zeleně jak pro veřejné prostory, tak pro soukromé zahrady. Díky naší technice, kterou disponujeme, postaráme se o veškerou zahradní činnost.

Sekání trávy

Posekání trávy provádíme jak pravidelně, tak jednorázově, včetně odklízení trávy. Jedná se posekání travního porostu, včetně obsekání lamp, laviček, keřů apod. Seč zahrnuje i shrabání posečeného porostu, naložení, odvezení odpadu na skládku,

Hrabání listí

V podzimním období shrabeme a odklidíme listí. Provedení hrabání listí, včetně vyhrabání listí z keřových skupin, záhonů atd. Hrabání listí zahrnuje i naložení, odvezení odpadu na skládku.

Řez stromů a keřů

Pravidelně ošetřujeme okrasné dřeviny a stromky, květiny, proklestíme stromy a keře, provádíme stříhání živých plotů a podporu zdravého vývoje a růstu zeleně. Při prořezu stromů se jedná o např. zdravotní, bezpečnostní, odstranění suchých větví, odstranění výmladků, poškozených a zlomených větví nebo pěstební řez. Údržba stromů zahrnuje i naložení, odvezení odpadu na skládku. Prořez je prováděn buď pomocí výškové techniky nebo stromolezce.

Další péče o zeleň

Při pravidelné péči přihnojujeme květiny, keře a stromy a mulčujeme. Také zlikvidujeme náletové porosty, štěpkujeme dřeviny a kátrujeme zeminu.  Rádi Vám odborně poradíme, jak na Vaši zahradu.

 

MÁM ZÁJEM / CHTĚLI BYCHOM SE ZEPTAT